Realizácia záhrad

Najväčšou hodnotou, ktorú Vám vieme ponúknuť, je naša kvalitne odvedená práca, starostlivo vyberané materiály a technológie pre tvorbu exteriérov. 

 

V súčasnosti  našu pozornosť zameriavame na realizáciu záhrad vo východoslovenskom regióne v okresoch Prešov, Košice, Bardejov. Vďaka pobočke vo Zvolene sa pôsobnosť firmy postupne rozširuje aj do ďalších regiónov Slovenska.   

 

Dávame veľký dôraz na používané materiály, rastliny, osivá, substráty. Ich voľba sa odvíja v prevažnej miere od finančných možností investora. Nikdy ale nepripúšťame voľbu nekvalitných materiálov.

Živý materiál nakupujeme priamo od pestovateľov, alebo zo záhradných centier, s ktorými máme dobré skúsenosti. Preferujeme slovenských a českých pestovateľov rastlín, pretože u rastlín vypestovaných na Slovensku resp. v Čechách je veľký predpoklad ich kvalitného rozvoja. Stáva sa ale, že aj napriek veľkej snahe nejaké rastliny uhynú. Tu je samozrejmá náhrada rastliny pokiaľ nebola poškodená, alebo úplne zanedbaná jej údržba.

 

Dĺžka realizácie záhrady je závislá na veľkosti a náročnosti navrhnutých jednotlivých prvkov. Pri kompletnej realizácii (založenie trávnika, inštalácia závlahy, zhotovenie fontány, výsadba záhonov a stromov) je potrebné počítať minimálne so štyrmi až šiestimi týždňami.

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.